pátek 2. června 2017

VRANOV Nad Dyjí


prodloužený víkend


Ahojky, mám pro vás nový článek. Minulý víkend jsme byli s rodinou na takovém prodlouženém víkendu na Vranově. Počasí se nám vydařilo, takže bylo opravdu celý víkend slunečno a teplo. A co by to bylo za výlet kdybychom nenavštívili nějaké krásné místo ? V sobotu jsme byli na hradě Cornštejn. Natáčelo se tam i kousek seriálu Četníci z Luhačovic.                    A tady je opět pár fotek z vydařeného víkendu na Vranově.


                                   Tady je dále pár fotek z Cornštejnu

                                A ještě jsme byli na rozhledně Rumburak 

Na Vranově byla ještě takový expozice velkých akvárií (ryb), tak se taky můžete podívat na pár fotek.Vranov je krásné místo kde si každý odpočne, načerpá nové síly a pozná nová místa. Takže pokud nevíte kam jet o prázdninách, tak vřele doporučuji. 


My na Vranov jezdíme už od mých asi 3 let. Takže to tam znám více než své rodné město. 


Jezdíme tam do dvou takových penzionů. Jeden se jmenuje Penzion Relax, to jsou ty první fotky, tam jezdíme hlavně s naší partou, vždycky na jaře a na podzim. A potom Penzion Jelen kam jsme jezdili s rodiči hlavně když jsme byli s bratrem malý a na Velikonoce a teď tam jezdí jenom mamka s taťkem na podzim, aby si od nás odpočli :D. Takže super.


Tak tohle by bylo z dnešního článku všechno. Teď těch článků mám naplánovaných docela hodně, tak doufám, že je co nejdříve vydám. 


Byli jsme v Osvětimi potom v Zoo Dvůr Králové, tak bych vám taky chtěla něco o tom říct, pocity atd...


Tenhle článek je takový hodně o psaní, ale tím, že jsem dlouho nic nevydala, tak jsem vám tohle všechno chtěla říct.


Takže se zatím mějte hezky, užívejte sluníčka, hezkého počasí a určitě si zajeďte na nějaký pěkný výlet. Já se na vás budu těšit u dalšího článku. Ahoj!2 komentáře:

  1. Opět krásné fotečky.Už se těším na další tvé články. Majdalenka

    OdpovědětVymazat
  2. Jak tak koukám, tak všichni jezdí na Vranov. Já tam byla jednou a nemůžu si stěžovat.

    Do Osvětimi taky plánuji nějaký letní výlet.

    OdpovědětVymazat