pátek 20. května 2016

RÁDA FOTÍM

Ahoj, vítám Vás u mého nového článku. Vím, že dlouho nebyl a za to se moc omlouvám, ale měla jsem teď toho hodně ve škole. 

Je to tak dva roky, co mě začalo hrozně moc bavit fotit. Hlavně přírodu. A tak jsem se rozhodla napsat o tom článek. Protože si myslím, že focení krajiny je moc krásné a baví kde koho.

 

 

Focení mě hodně začalo bavit tak před dvěma lety, kdy jsme byli na dovolené v Mikulově a taťka fotil. Já to taky zkoušela a když jsem se potom dívala na své fotky, tak jsem si řekla, že bych mohla začít fotit. Trvalo mi docela dlouho, než jsem si pořídila menší foťáček(Canon IXUS 165). Můj taťka fotí a má úplně nádherné fotky a tím mě taky moc inspiruje. K focení mě vlastně přivedl on, protože vždycky když jsme na dovolené, tak fotí. 

 

 

Já fotím jenom krajinu. Vždycky se jdu projít, vezmu si s sebou foťák a fotím. Když se pak na fotky dívám nebo když fotím v krásné krajině, tak je to úplně neuvěřitelný zážitek a krása. Příroda je tak krásná, že se to nedá ani popsat jedním slovem. Moje fotky zatím nejsou nic moc extra, ale snažím se. Já to nedělám proto, aby moje fotky byly co nejkrásnější (samozřejmě chci, aby nějak vypadaly), ale ten hlavní důvod je, že mě to hrozně baví. Když se lehnete do trávy, kolem vás zpívají ptáčci a krásně voní květiny, tak se vám nechce jít ani pryč nebo když si prostě jen tak jdete lesem a začnete fotit. Někomu to může připadat jako normální les, ale někomu zase jako, že je na nějakém krásném místě.


 Nebo když fotíte zvířata, to je taky krása. Když zachytíte nějaký úžasný moment s koněm nebo když vyfotíte malého broučka, včelu, vosu cokoliv, tak je to taky úžasný pocit.

 Já nejraději fotím někde na rozkvetlé louce, kde zpívají ptáčci a voní kytičky. Hrozně moc mě to uklidňuje a vždycky ze mě všechno spadne. Myslím, že focení dokáže člověka uklidnit. Fotit se musí s láskou. Neříkám, že každý to tak třeba má, ale mělo by to tak být. Hlavně Vás to musí bavit.

 Také moc ráda fotím různé památky, takže když někam jedeme, tak si sebou beru foťák a fotím. Když jsem na nějakém krasném místě a chci si něco přivést, tak si přivezu fotku.

 


To by bylo všechno. Doufám, že se Vám článek bude líbít, že fotky, které jsem přidala se Vám také budou líbit. Zatím to nejsou nic moc extra fotky, ale snažím se. Postupem času to určitě bude lepší. Můj hlavní důvod je, že mě to baví, a proto nepřestanu bojovat a budu se dál snažit. Všem moc přeji, abyste měli také moc krásné fotečky, když teď byly slunečné dny. Mějte se hezky, užívejte si sluníčka a já se na Vás budu těšit zase u dalšího článku. Ahoj! 


 

 

 

2 komentáře:

  1. Teda Luci, to mě dojalo :) Já také moc ráda fotím no, ale foťák ani zdaleka nemám....To že to uklidňuje, je svatá pravda :) Tak vem občas i knížku do přírody, mohly by z toho vzniknout překrásné fotky

    OdpovědětVymazat
  2. Koukam, že to máš s focením stejně jako já :) Těším se na další články :)

    OdpovědětVymazat