sobota 12. listopadu 2016

Itálie 


Ahoj, mám tu pro vás nový článek. Tentokrát to nebude o focení, ale o našem víkendu v Itálii.

 

Byl pátek večer a my jsme kolem půl 10 jeli na zájezd do Itálie. Jeli jsme mamka, bratr, já a další lidé. Cesta byla hodně dlouhá, jeli jsme přes noc a tím, že na to nejsem zvyklá, to pro mě bylo hrozné. Ale nějak jsme to zvládli. Kolem 3 ráno jsme byli v Alpách. A kolem 9 jsme dorazili do Bibione. Už v 9 tam bylo krásné teplo a my jsme s bratrem už těšili do moře, protože jsme u něj ještě nidky nebyli. 

 

Tady je pár foteček moře

 

 

Moře bylo opravdu nádherné a teplé. Jsem ráda, že jsem tam mohla jet. 

 

 

Dále vám ukážu fotky z pláže. Měli jsme 2 lehátka a k tomu slunečník. 

 

 

 Pláž byla super až na to, že tam pořád chodili nějací černoši apod..a  něco nám nabízeli. Na jednu stranu nás to hrozně štvalo, ale na druhou jsme se něčemu i hodně zasmáli. 

 

 

 

Na pláži bylo hrozné vedro, ale to je u moře celkem normální a ještě když přímo na tu pláž svítí sluníčko. Ale nejhorší to bylo asi od 12, protože ten písek byl tak rozpálený, že jsme museli utíkat do moře, jak moc ten písek pálil. Potom když jsme šli zpátky z moře, tak jsme zase byli celý od toho písku, takže jsme se museli jít osprchovat. Ale byla to neskutečná sranda.

 

 

A co by to nebylo za ,,dovolenou,, kdyby můj bratr něco nezkusil a nenašel. Musel se vyválet v písku a našel kraba. 

  

A když jsme byli v té Itálii, tak jsme nemohli odolat a museli jsme jít na pizzu. Musím říct, že tak výbornou pizzu jsem už dlouho nejedla. Važně super. Dávali jsme si pizzu šunkovou. Na kterou vzpomínám pořád a vždycky když si na ní vzpomenu, tak bych si jí dala klidně znovu.

 

  A teď nějaké ty  fotečky z koupání...

 

 

Po obědě jsme se šli projít do města. Dali jsme si zmrzlinu, která byla výborná, koupili jsme nějaké suvenýry a šli jsme se ještě podívat na moře. Chtěli jsme vidět moře a pláž večer.

 

 

Zapadající sluníčko a procházka po pláži večer byla úžasná. 


Byl to oprvadu úžasný zážitek. Ale nedokážu si představit, že bych u moře měla být týden. Třeba na 4 dny tam jet, to by šlo, ale na víc to asi ne. Samozřejmě, že to má každy jinak a je to každého věc. Takhle to mám já. Ale opravdu jsme si to moc užili a jela bych klidně znovu a doufám, že zase někdy pojedeme. Zažili jsme tam spoustu zábavy a plno zážitků jsme si přivezli.

 

Tak tohle by bylo z dnešního článku všechno. Doufám, že se vám bude líbit. Chtěla bych vám všem poděkovat za to, že mě podporujete, sledujete, čtete si moje články, neuvěřitelně moc mě to posouvá dopředu a lepším se. Jen díky vám jsem teď tam kde jsem. Já vím, že mám ještě pořád co zlepšovat a taky se snažím. Hodně mi dávají  vaše komentáře, které mi píšete. Příští týden by mohl vyjít článek zase o mém foceni, tak se můžete těšit. Přeji vám krásný zbytek víkendu a užívejte si volna. Já se na vás budu těšit u dalšího článku. Ahoj!


Odkazy kde mě najdete:


 https://www.facebook.com/profile.php?id=100013566245268

https://www.instagram.com/foto_pribehy_s_luckou/

https://www.instagram.com/tyrkysovy_svet_romanticky/

https://www.zonerama.com/fotogalerieLucieProchazkova 


Žádné komentáře:

Okomentovat